Auta Motol
234 096 630
Modely
Nová Honda Jazz
 • Chci
  předváděcí
  jízdu
 • Honda, Vysoká bezpečnost
  Vysoká bezpečnost

  Zvýšený počet airbagů a stabilizační systém VSA, který pomáhá řidiči udržet kontrolu nad vozidlem v zatáčce.

 • Honda, Ekonomický mód
  Ekonomický mód

  Ekonomický režim ECON podporuje úspornější jízdu řízením motoru, převodovky a dalších částí hnacího systému.

 • Honda, Hybridní pohon
  Hybridní pohon

  Kombinace elektromotoru a spalovacího motoru.

 • Honda, Magická sedadla
  Magická sedadla

  Mimořádně flexibilní nastavení sedadel a konfigurací interiéru.

 • Honda, Nízká spotřeba
  Nízká spotřeba

  Velmi nízká spotřeba paliva i přes vysoký výkon motoru.

 • Honda, Záruka 7 let
  Záruka 7 let

  Záruka 3+4 roky nebo do 150 000 najetých km s limitem na škodu 150 000 Kč.

Honda Jazz

Flexibilní, praktická a spolehlivá

Akční model Honda Jazz 1.2 S Plus
Akční model Jazz 1.4 Comfort Plus

S příchodem verze Jazz Hybrid prošel zbytek modelové řady Honda Jazz stylistickými úpravami a změnami, které upevnily jeho pozici. Pozornost se zaměřila především na zlepšení nejdůležitějších vlastností, které zákazníci oceňují. Jde o zvýšení spolehlivosti, snížení spotřeby paliva a emisí a samozřejmě zlepšení komfortu jízdy.

Ceník
Mám zájem již od
289000 (vč. DPH)

Design exteriéru

Honda Jazz se oproti předchozímu modelu vyznačuje o něco větší karosérií, což je ku prospěchu velikosti vnitřních prostor. Sympatický vzhled vozu díky moderním křivkám karosérie činí z tohoto automobilu špičku ve svém segmentu. Se základními rozměry 390 cm na délku, šířkou 169,5 cm a výškou 152,5 cm si Jazz vydobyl zajímavou pozici napříč kategoriemi supermini a kompaktními MPV. Spojuje v sobě styl té první a praktickou užitelnost druhé. Atraktivní vzhled zároveň podporují snahy konstruktérů o maximální aerodynamiku vozu, tím snížení odporu při jízdě a logicky i spotřeby paliva. Nejvíce jsou designové změny patrné na předním a zadním nárazníku. Proměnou prošly i zadní světla s výraznými červenými světly s LED. Další inovace se dotkla mřížky chladiče a světlometů s jemně vypouklým tvarem.

Design interiéru

Hlavní devizou vnitřku vozu je vzdušnost a prostornost, která je vzhledem k velikosti Jazzu revoluční. Jednoduché a maximálně efektivní využití prostoru umožňuje řidiči i spolujezdcům opravdový komfort. Jako u dalších modelů, i zde jsou využity sedačky Magic Seats, jejichž pomocí vytvoříte snadně a rychle rovnou podlahu, a tak opět přibude místo pro přepravu nákladu. Objem zavazadlového prostoru se s rovnými sedadly zvýší z více než solidních 337 litrů až na pozoruhodných 883 litrů. Sedadlo řidiče je možné zvednout téměř o 10 cm, obecně mají sedala velmi dobré boční vedení.
Vhodně sladěná s okolím je oranžově podsvícená přístrojová deska kontrastující s tmavě laděným zbytkem interiéru. Do interiéru navíc vnáší jednotící prvek s exteriérem vozu díky svým oblinám. Vše je tak laděno do kulata včetně ukazatelů rychlosti a otáček, stejně jako LCD displej klimatizace nebo ovládání výkonného sterea. Volant z měkčeného plastu je nastavitelný ve dvou osách. Jako další plus je dostatečný počet odkládacích a úložných přihrádek v prostoru kolem řidiče.

CVT převodovka

Nová Honda Jazz se vrací s využitím převodovky s plynule měnitelným převodem (CVT). Instalovaný hydrodynamický měnič točivého momentu stojí za nárůstem účinnosti a ovladatelnosti vozu při menších rychlostech. Manuální řazení je řešeno pákami umístěnými pod volantem. Režim „D“ umožňuje podřazovat na nižší stupeň, kdy se převodovka po akceleraci vrací do automatického režimu. Režim „S“ dává řidiči plnou kontrolu nad vozem při akceleraci či brzdění motorem. Převodovka si pomocí náklonového čidla sama určuje, kdy pojíždět vpřed a kdy ne. Manuální pětistupňové řazení zůstává nezměněné.

Motor, spotřeba a emise

Honda Jazz je nabízena s dvěma motory o objemu 1,2 a 1,4 l pohánějícími přední kola vozidla. Kombinovaná spotřeba se pohybuje kolem 5,3 litrů/100 km. Automobil dosahuje rychlosti až 184 km/h. Jazz s konvenčním pohonem vykazuje snížení emisí CO2 i spotřeby, model s automatickou převodovkou je úspornější, než s manuální.

Honda Jazz Hybrid

Jazz Hybrid využívá hybridní systém Integrated Motor Assist (IMA), který je tvořen kombinací moderního elektromotoru, benzínového motoru 1.3 i-VTEC a převodovkou CVT. S hodnotou pouhých 104 g CO2/km má tento model nejnižší emise CO2 ze všech vozů B-segmentu vybavených automatickou převodovkou. Spotřeba paliva dosahuje v kombinovaném cyklu podle norem EU hodnoty pouze 4,5 l/100 km. Jako hybridní automobil s benzínovým a elektrickým pohonem se nový model vyznačuje mimořádně nízkými emisemi všech výfukových plynů – nejen těch, které podléhají daňovým kritériím.

Honda skladem ihned k dodání Kompletní nabídka nové vozy předváděcí vozy ojeté vozy

nové

Honda CR-V

2.2 i-DTEC 4X4 110 kW 5AT COMFORT White Orchid Pearl
nafta, SUV

Akční cena:
763800
Více
nové

Honda CR-V

2.0 i-VTEC 115 KW 4x2 6MT Comfort, Urban Titanium Metallic
benzin, SUV

Akční cena:
603800
Více
nové

Honda CR-V

2.2 i-DTEC, 4x4 110 kW 5AT, Lifestyle, WHITE ORCHID perleťová
nafta, SUV

Akční cena:
893800
Více
nové

Honda CR-V

2.2 i-DTEC, 4x4 110 kW 6MT, Elegance, Black, světlý int.
benzin, SUV

Akční cena:
773800
Více
nové

Honda CR-V

2.2 i-DTEC, 4x4 110 kW 5AT, Lifestyle, CRYSTAL BLACK perleťová
nafta, terénní

Akční cena:
893800
Více
nové

Honda CR-V

2.2 i-DTEC, 4x4 110 kW 6MT, Lifestyle, URBAN TITANIUM metalická
nafta, terénní

Akční cena:
853800
Více