Auta Motol
234 096 630
Modely
Nová Honda Civic
 • Chci
  předváděcí
  jízdu
 • Honda, Designová anténa
  Designová anténa

  Vnější anténa ve tvaru žraločí ploutve.

 • Honda, Ekonomický mód
  Ekonomický mód

  Ekonomický režim ECON podporuje úspornější jízdu řízením motoru, převodovky a dalších částí hnacího systému.

 • Honda, Velký zavazadlový prostor
  Velký zavazadlový prostor

  Dostatečný objem prostoru pro zavazadla.

 • Honda, Magická sedadla
  Magická sedadla

  Mimořádně flexibilní nastavení sedadel a konfigurací interiéru.

 • Honda, Připojení iPodu
  Připojení iPodu

  Podpora zapojení iPodu do audiosystému a přehrávání formátu MP3.

 • Honda, Satelitní navigace
  Satelitní navigace

  Navigace pomocí satelitního systému GPS.

 • Honda, 6ti stupňová převodovka
  6ti stupňová převodovka

  Manuální převodovka s šesti rychlostními stupni.

 • Honda, Tlačítko Start-stop
  Tlačítko Start-stop

  Systém vypnutí motoru při zastavení pro manuální převodovky.

 • Honda, Záruka 7 let
  Záruka 7 let

  Záruka 3+4 roky nebo do 150 000 najetých km s limitem na škodu 150 000 Kč.

Honda Civic

Komfortní jízdní vlastnosti, prvotřídní ovladatelnost

Nový model roku 2014
Cenový bonus až 90 000,- Kč

S modelovým rokem 2014 Honda do Evropy přináší novou motorizaci 1.6 i-DTEC, která jako první z řady motorů založené na nové Honda Earth Dreams Technology přináší vysoký výkon (88 kW/120 k) a točivý moment 300 Nm s nízkou spotřebou (od 3,6 l/100 km) a emisemi pouze 94 g/km. Jedná se tak o nejlehčí dieselový motor ve své třídě, což umožňuje ještě lepší jízdní vlastnosti a ovladatelnost vozu.

Ceník
Mám zájem již od
349900 (vč. DPH)

Exteriér

Další generace hatchbacku Civic pokračuje ve stopách předchozího avantgardně pojatého modelu, i když v přeci jenom střízlivějším a více konzervativním podání. Na pohled se od starší verze příliš neliší a většina změn je pečlivě kryta karosérií. I tak bylo podle vyjádření konstruktérů Hondy přepracováno 80% dílů karosérie. Honda Civic je designově mimořádně atraktivní moderní automobil se skvělou aerodynamikou, na které vývojáři zapracovali a opět tak snížili spotřebu a emise. Oproti osmé generaci se ale největších úprav dočkal především podvozek a účinnost poháněcí soustavy.

Interiér

Příznivci modelu Civic ocení především vizionářskou a futuristicky zpracovanou přístrojovou desku. Kruhové budíky kontrolních přístrojů obsahují teploměr vody, otáčkoměr nebo palivoměr (kupříkladu ve verzi 1.8i Executive). Horizontálně situovaný pás s informačními displeji nad budíky zahrnuje mimo jiné i digitální rychloměr. Mezi ostatním vybavením najdete denní LED osvětlení, kompatibilitu s USB porty či ovládání rádia umístěné na volantu. Funkce ECO Assist obdobně jako u dalších typů vozů Honda (např. CR-Z nebo Insight) barevně podsvěcuje přístroje v závislosti na hospodárnosti vaší jízdy a tak ideálně reguluje spotřebu paliva. Velmi komfortní jsou dispozice a variabilita vnitřních prostor. Objem zavazadlové části se díky umístění nádrže před zadní nápravu zvětšil až na úctyhodných 477 litrů. Elegantně řešení dimenzování prostoru přinášejí zadní sedadla Magic Seats, umožňující tak i převoz dlouhých předmětů. Zvednutím do svislé polohy se zase přepravní prostor zvýší.

Vylepšené pohonné jednotky

Z osmé generace vychází vylepšení pohonné sekce. To je standardně vybaveno zařízením Idle Stop známým jako Stop/Start. Pohonné jednotky splňují emisní normu EU5. Nová Honda Civic je k dostání se třemi motory. Dvěma benzínovými 1.4 i-VTEC a 1.8 i-VTEC a dieselovým motorem 2.2 i-DTEC. Všechny motory spolupracují se šestistupňovou manuální převodovkou. U zážehových motorů 1.4 i VTEC a 1.8 i VTEC zůstaly zachovány parametry výkonu a točivého momentu, stejně jako otáčky. Změny doznal především vznětový čtyřválec 2.2 i DTEC. Se sníženým objemem na 2199 cm3 (zmenšení zdvihu z 97,1 na 96,9 mm) došlo ke vzrůstu výkonu o 7,3 kW (10 k) na 110 kW (150 k)/ 4000 min 1 a točivého momentu rovněž o 10 na 350 N.m při zachovaných 2000 min 1.

Tempomat, CMBS a další funkční vybavení

Některé verze používají pokročilý adaptivní tempomat, který umožňuje volbu rychlosti a vzdálenosti od vozidla před vámi. Pomocí radaru za mřížkou chladiče neustále sleduje odstup vozidla vpředu a sám se vypíná i zapíná. Dalším pomocníkem je bezpečnostní technologie CMBS , která je schopna detekovat překážky na vozovce a včas před nimi varovat. Může taky automaticky snížit rychlost vozu hrozí-li bezprostřední srážka, a tím její dopad zmírnit. Všechny vozy jsou vybaveny asistenčním zařízením pro rozjezd v kopci a také funkcí vypínání motoru když vůz zastaví. Každá verze samozřejmě obsahuje výbavu čelních, bočních a hlavových airbagů pro ochranu cestujících vpředu i na zadních sedadlech.

Honda skladem ihned k dodání Kompletní nabídka nové vozy předváděcí vozy ojeté vozy

nové

Honda Civic

1.4 VTEC 73kW 6MT Comfort, Polished Metal Metallic
benzin, hatchback

Akční cena:
422800
Více
předváděcí

Honda Civic

1.6 DTEC 88 kW 6MT, Lifestyle,Urban Titanium Pearl
nafta, hatchback, 2013

Akční cena:
500000
Více
nové

Honda Civic

1.4 VTEC 73kW 6MT Comfort, White Orchid Pearl
benzin, hatchback

Akční cena:
422800
Více
nové

Honda Civic

1.8 VTEC 104 kW 6MT, Sport, Crystal Black Pearl
benzin, hatchback

Akční cena:
502800
Více
nové

Honda Civic

1.8 VTEC 104 kW 6MT, Sport, Urban Titanium Pearl
benzin, hatchback

Akční cena:
502800
Více
nové

Honda Civic

1.8 VTEC 104 kW 6MT, Sport, White Orchid Pearl
benzin, hatchback

Akční cena:
502800
Více