Auta Motol
234 096 630
Modely
Honda Accord Tourer
 • Chci
  předváděcí
  jízdu
 • Honda, Aktivní světla
  Aktivní světla

  Aktivní světlomety při jízdě zajišťují lepší osvětlení zatáček.

 • Honda, Vysoká bezpečnost
  Vysoká bezpečnost

  Zvýšený počet airbagů a stabilizační systém VSA, který pomáhá řidiči udržet kontrolu nad vozidlem v zatáčce.

 • Honda, Velký zavazadlový prostor
  Velký zavazadlový prostor

  Dostatečný objem prostoru pro zavazadla.

 • Honda, Satelitní navigace
  Satelitní navigace

  Navigace pomocí satelitního systému GPS.

 • Honda, Záruka 7 let
  Záruka 7 let

  Záruka 3+4 roky nebo do 150 000 najetých km s limitem na škodu 150 000 Kč.

Honda Accord Tourer

Inovovaný, výkonnější a úspornější

Možnost rozšíření záruky na
5 let/150 000 km

Inovovaný vzhled exteriéru s drobnými změnami povrchů v interiéru, snížení emisí škodlivin a spotřeby paliva, zlepšení jízdních vlastností a ovladatelnosti u všech provedení.

Ceník
Mám zájem již od
634900 (vč. DPH)

Exteriér Hondy Accord Tourer

Stejně jako u sedanu, také Tourer vykazuje některé kosmetické úpravy v designu. Téměř pětimetrový vůz patří nadále mezi nejdelší ve své kategorii. Základní koncepce karosérie zůstala zachovaná, i když některé změny jsou od pohledu patrné. Jde především o nárazníky, přední světlomety a úpravu mřížky chladiče. Světlomety jsou v rysech čistší a ostřejší, směrové ukazatele jsou na rozdíl od předchozí oranžové v čiré variantě. Pro zvýšení viditelnosti při noční jízdě nabízejí vyšší úrovně výbavy bi-HID světlomety (xenonová potkávací a dálková světla) umožňující osvětlení zatáček. Sportovně pojatý vzhled mřížky chladiče pomáhá zdůraznit dvě chromované střední příčky a působí tak kompaktně s vnějším rámem. Nový model vykazuje větší zkosení prohlubně pro mlhová světla a vstupního chladícího otvoru. Tím působí přední linie vozu dynamičtěji. Velká a nápadná koncová světla se též příznivě podílí na vyvedeném designu zádi vozidla.

Řešení interiéru

Celkově kvalitně propracovaný a skvěle vybavený interiér se svým pojetím může řadit ke špičce třídy. Sportovní look palubní desce dodávají klasické velké kruhové budíky, ale jinak je díky tlačítkům a ovladačům na volantu zřejmá tendence k moderním technologiím, i když ne tolik jako u modelu Civic. Sám volant je relativně malý s masivnějším věncem, má dobrý sklon a dá se přitáhnout k tělu. Řadicí páka je sportovně krátká a sedačky umístěné nízko s velmi dobrým bočním vedením. Ke standardu vozů Accord patří dvouzónová klimatizace. Největšími změnami v interiéru prošly materiály užité na čalounění sedadel a dveřních výplní, což dodává kabině neotřelou atmosféru. Verze Type S je nabízena s polokoženým tmavě šedým čalouněním sedadel a černým čalouněním stropu. Veškeré dekorace imitací kovu jsou ve tmavším odstínu, aby ladily s nově užitými textilními materiály. Prostor pro nohy je při rozsvícení světlometů osvětlen červeně, zatímco u většiny modelů je nově osvětlen modře.

Spotřeba paliva a emise

Dieselový motor 2.2 i-DTEC má výkon 110 kW (150k) a s přehledem ustojí nejnáročnější požadavky. Je dostatečně silný a výkon narůstá plynule. Díky snížení vnitřních ztrát a ztrát jež způsobuje tření v kolech a pneumatikách dochází ke snížené spotřebě paliva a emisí. S tím souvisí vybavení vozu Accord ložisky kol s nižším třením a nižším valivým odporem pneumatik. Motor neobtěžuje zvýšeným hlukem a spotřeba při běžném provozu se pohybuje mezi 7-8 litry.

Podvozek

Konstruktéři u verzí Accord Tourer přišli s inovací charakteristiky tlumičů uzpůsobené odlišným typům silnic. Dvourežimové tlumiče přinášejí optimální stabilitu vozu na dálnicích při vyšší rychlosti, ale zejména příznivě regulují jízdní podmínky na méně kvalitních vozovkách.

Aktivní přední světlomety

Integrace dodatečných světel do světlometů je výraznou změnou vyšší výbavy modelu Accord. Při každém rozsvícení směrovky či otočením volantu o více než 90 stupňů se na dané straně rozsvítí světlo. Vedle zmíněné možnosti osvětlení v zatáčkách si řidič může usnadnit také couvání, kdy mu světla posvítí na obě strany vozidla.
Honda také přichází nově se systémem automatického přepínání dálkových světel u verzí s bi-HID světlomety. Kamera umístěná mezi čelním sklem a vnitřním zpětným zrcátkem rozpoznává intenzitu světel protijedoucích vozidel nebo zadní světla vozidel vpředu a systém přepíná samočinně z dálkových na světla tlumená. Pro řidiče tak odpadá manuální obsluha.

Honda skladem ihned k dodání Kompletní nabídka nové vozy předváděcí vozy ojeté vozy

nové

Honda CR-V

2.2 i-DTEC, 4x4 110 kW 5AT, Lifestyle, White Orchid Pearl
nafta, SUV

Akční cena:
893800
Více
nové

Honda CR-V

2.2 i-DTEC, 4x4 110 kW 6MT, Lifestyle, Ionized Bronze Metallic
nafta, SUV

Akční cena:
853900
Více
nové

Honda CR-V

2.0 i-VTEC, 2x4 115 kW 6MT, COMFORT, WHITE
benzin, SUV

Akční cena:
603800
Více
nové

Honda CR-V

2.2 i-DTEC, 4x4 110 kW 6MT, Elegance, URBAN TITANIUM metalická
nafta, terénní

Akční cena:
773800
Více
nové

Honda CR-V

2.2 i-DTEC, 4x4 110 kW 6MT, Elegance, Black, světlý int.
benzin, SUV

Akční cena:
773800
Více
nové

Honda Civic

1.4 VTEC 73kW 6MT Comfort, White Orchid Pearl
benzin, hatchback

Akční cena:
422800
Více