Auta Motol
234 096 630
Modely
Nová Honda Accord Sedan
 • Chci
  předváděcí
  jízdu
 • Honda, Aktivní světla
  Aktivní světla

  Aktivní světlomety při jízdě zajišťují lepší osvětlení zatáček.

 • Honda, Vysoká bezpečnost
  Vysoká bezpečnost

  Zvýšený počet airbagů a stabilizační systém VSA, který pomáhá řidiči udržet kontrolu nad vozidlem v zatáčce.

 • Honda, Satelitní navigace
  Satelitní navigace

  Navigace pomocí satelitního systému GPS.

 • Honda, Záruka 7 let
  Záruka 7 let

  Záruka 3+4 roky nebo do 150 000 najetých km s limitem na škodu 150 000 Kč.

Honda Accord Sedan

Inovace modelu přinesly nejen kosmetické změny

Možnost rozšíření záruky na
5 let/150 000 km

Nový model Honda Accord v provedení sedan nabízí sportovní vzhled, množství důmyslných řešení a unikátní soubor bezpečnostních systémů, excelentní dynamiku a ohleduplnost k životnímu prostředí díky řadě motorů splňujících požadavky emisní normy Euro 5.

Ceník
Mám zájem již od
604900 (vč. DPH)

Design exteriéru

Základní koncepce karosérie sedanu zůstala zachovaná, i když některé změny jsou od pohledu patrné. Jde především o nárazníky a přední světlomety. Světlomety jsou v rysech čistší a ostřejší, směrové ukazatele jsou na rozdíl od předchozí oranžové v čiré variantě. Pro zvýšení viditelnosti při noční jízdě nabízejí vyšší úrovně výbavy bi-HID světlomety (xenonová potkávací a dálková světla) umožňující osvětlení zatáček. Nový model vykazuje větší zkosení prohlubně pro mlhová světla a vstupního chladícího otvoru. Tím působí přední linie vozu dynamičtěji. Velká a nápadná koncová světla se též příznivě podílí na vyvedeném designu zádi vozidla.

Design interiéru

Celkově kvalitně propracovaný a skvěle vybavený interiér se svým pojetím může řadit ke špičce třídy. Díky tlačítkům a ovladačům na volantu je zřejmá tendence k moderním technologiím, i když ne tolik jako u modelu Civic. Sám volant je relativně malý s masivnějším věncem, má dobrý sklon a dá se přitáhnout k tělu. Sedačky jsou umístěny nízko s velmi dobrým bočním vedením. Ke standardu vozů Accord patří dvouzónová klimatizace. Největšími změnami v interiéru prošly materiály užité na čalounění sedadel a dveřních výplní, což dodává kabině neotřelou atmosféru. Verze Type S je nabízena s polokoženým tmavě šedým čalouněním sedadel a černým čalouněním stropu. Veškeré dekorace imitací kovu jsou ve tmavším odstínu, aby ladily s nově užitými textilními materiály. Prostor pro nohy je při rozsvícení světlometů osvětlen červeně, zatímco u většiny modelů je nově osvětlen modře.

Nižší spotřeba paliva a emise

Dieselový motor 2.2 i-DTEC má výkon 110 kW (150k) a s přehledem ustojí nejnáročnější požadavky. Je dostatečně silný a výkon narůstá plynule. Díky snížení vnitřních ztrát a ztrát jež způsobuje tření v kolech a pneumatikách dochází ke snížené spotřebě paliva a emisí. S tím souvisí vybavení vozu Accord ložisky kol s nižším třením a nižším valivým odporem pneumatik. Motor neobtěžuje zvýšeným hlukem a spotřeba při běžném provozu se pohybuje mezi 7-8 litry. Díky optimalizaci převodových stupňů došlo také ke snížení ztrát způsobených třením u verzí vybavených automatickou převodovkou.

Tišší jízda Hondy Accord

V prostorech pod kapotou a za palubní deskou byla použita speciální izolační pěna s vyšší hustotou. Vynikající akustické vlastnosti jsou výsledkem změn zvukové izolace v podlahové části. Ta byla u dieselových verzí vylepšena o akustické kryty částicového filtru a sběrného potrubí výfuku.

Podvozek

Konstruktéři u verzí Accord Tourer přišli s inovací charakteristiky tlumičů uzpůsobené odlišným typům silnic. Dvourežimové tlumiče přinášejí optimální stabilitu vozu na dálnicích při vyšší rychlosti, ale zejména příznivě regulují jízdní podmínky na méně kvalitních vozovkách.

Aktivní přední světlomety

Integrace dodatečných světel do světlometů je výraznou změnou vyšší výbavy modelu Accord. Při každém rozsvícení směrovky či otočením volantu o více než 90 stupňů se na dané straně rozsvítí světlo. Vedle zmíněné možnosti osvětlení v zatáčkách si řidič může usnadnit také couvání, kdy mu světla posvítí na obě strany vozidla.

Automatické přepínání dálkových světel

Honda přichází nově se systémem automatického přepínání dálkových světel u verzí s bi-HID světlomety. Kamera umístěná mezi čelním sklem a vnitřním zpětným zrcátkem rozpoznává intenzitu světel protijedoucích vozidel nebo zadní světla vozidel vpředu a systém přepíná samočinně z dálkových na světla tlumená. Pro řidiče tak odpadá manuální obsluha.

Honda skladem ihned k dodání Kompletní nabídka nové vozy předváděcí vozy ojeté vozy

nové

Honda CR-V

2.0 i-VTEC, 2x4 115 kW 6MT, COMFORT, WHITE
benzin, SUV

Akční cena:
603800
Více
nové

Honda Civic

1.8 VTEC 104 kW 6MT, Sport, Crystal Black Pearl
benzin, hatchback

Akční cena:
502800
Více
nové

Honda Civic

1.8 VTEC 104 kW 6MT, Sport, White Orchid Pearl
benzin, hatchback

Akční cena:
502800
Více
nové

Honda Civic

1.4 VTEC 73kW 6MT Comfort, White Orchid Pearl
benzin, hatchback

Akční cena:
422800
Více
předváděcí

Honda Civic

1.6 DTEC 88 kW 6MT, Lifestyle,Urban Titanium Pearl
nafta, hatchback, 2013

Akční cena:
500000
Více
nové

Honda CR-V

2.2 i-DTEC, 4x4 110 kW 5AT, Lifestyle, White Orchid Pearl
nafta, SUV

Akční cena:
893800
Více